Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 32 967 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal na wynajem - Katowice Śródmieście ELJ-LW-1432 Eljot

Katowice, Śródmieście

1 320 zł
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Piętro: 3/5
  • Rodzaj budynku: biurowiec

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w Katowicach w Centrum Biznesowym w Katowicach ul. Roździeńskiego.

Centrum Biznesowe jest reprezentacyjnym obiektem oferującym biura od 15 m2 ( 1 pokój ) do wynajęcia usytuowane na pięciu kondygnacjach. Standard wykończenia biur obejmuje: okablowanie komputerowe, łącze światłowodowe, klimatyzację. Ponad to biurowiec posiada własną centralę telefoniczną. Biurowiec posiada całodobową recepcję ze stanowiskiem dozoru i monitoringu wizyjnego. Na terenie obiektu znajduje się winda. Centrum posiada parking dla Najemców.
Dostępne różne powierzchnie - wyślij zapytanie a prześlemy pełną ofertę.

Czynsz najmu: 34 zł netto / 1m2 + 16 zł /1m2 opłaty eksploatacyjne

Kompleks położony jest w atrakcyjnej lokalizacji w Katowicach, przy węźle komunikacyjnym łączącym główne drogi krajowe w kierunku Warszawy, Cieszyna i Krakowa. W pobliżu biurowca znajduje się Ikea, Centrum meblowe Agata, Carrefour, Elektro World oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Zadzwoń , napisz i zapytaj o dostepne powierzchnie w tym biurowcu .

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego .

Proszę wypełnić to pole Proszę wypełnić to pole Proszę wypełnić to pole Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dania 29 sierpnia 1997 r oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego z dnia 27 kwietnia 2016 r. w celu zawarcia umów pośrednictwa i/lub świadczenia usług. Administratorem danych jest ELJOT Justyna Żabska Katowice 40-055 ul. Poniatowskiego 17/1 w skrócie "ELJOT". Wysyłając formularz przekazujesz swoje dane osobowe dobrowolnie w celu realizacji czy kontynuacji przesłanego zgłoszenia/ zapytania. Oświadczam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i Polityką RODO firmy ELJOT oraz , że znane jest mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania przetwarzania poprzez kontakt na adres e-mail: ... Proszę wypełnić to pole
Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
ELJOT Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami
@