Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 52 413 ogłoszeń w całej Polsce

Na sprzedaż lokal biurowy Katowice, Brynów

śląskie Katowice Brynów

606 117 zł102.04 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 5 940 zł/m2
  • Rok budowy: 2013
LOKAL KATOWICE SPRZEDAŻ ul Wróbli.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Sprzedaż bezpośrednia. KOSZTY WYNAGRODZENIA BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!!

Osiedle Brynów II zlokalizowane w niezwykle ekskluzywnej dzielnicy Katowic, powstaje z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Inwestycja położona jest nieopodal Parku Kościuszki i w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Brynowskich. Lokalizacja ta stanowi idealny kompromis pomiędzy odległym zaledwie o 5 minut drogi centrum miasta, a zaciszem rozciągających się wokoło terenów zielonych.

Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalno- usługowego . Jego łączna powierzchnia to 102,04 m2, a przykładowa aranżacja obejmuje: 4 pomieszczenia, kuchnię, łazienkę, wc, garderobę i przedpokój. Do lokalu przynależy balkon od strony zachodniej o powierzchni 6,50 m2.

Lokal w stanie deweloperskim. Materiały zastosowane przy realizacji inwestycji spełniają wszystkie wymogi i najbardziej surowe normy obowiązujące obecnie w branży budowlanej . Ściany zewnętrzne, jak i wewnętrzne działowe, wykonane są z pustaków ceramicznych firmy POROTHERM. Drzwi wejściowe antywłamaniowe , okna posiadają zabudowane kasety z prowadnicami pod rolety zabezpieczające. Stolarka okienna PCV, od zewnątrz brązowa od wewnątrz biała, okna połaciowe firmy VELUX, parapety wewnętrzne wykonane z płyt marmurowych. Podłogi przygotowane są pod parkiet lub wykładzinę. Instalacja elektryczna zakończona jest gniazdkami oraz wyłącznikami. W lokalach znajduje się instalacja c.o. wraz z grzejnikami i licznikami. Budynek zasilany jest w wodę bezpośrednio z sieci miejskiej (instalacja opomiarowana). Do lokali doprowadzona jest instalacja telefoniczna, telewizyjna oraz domofonowa (videodomofon).

Na dwóch kondygnacjach podziemnych budynku znajduje się garaż wielostanowiskowy przeznaczony dla właścicieli mieszkań i lokali użytkowych. Istnieje możliwość wykupienia miejsca parkingowego.

Z uwagi na położenie budynku w najbardziej prestiżowej dzielnicy Katowic, lokal można wykorzystać w charakterze inwestycyjnym . Idealnie nadaje się do zaadaptowania na kancelarię prawną, gabinet lekarski, gabinet odnowy etc. Dużym atutem lokalizacyjnym jest bliskość głównych szlaków komunikacyjnych: A4 Kraków-Katowice-Wrocław, Katowice-Częstochowa-Warszawa, Katowice-Mikołów, Tychy.

Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji lokalu , w tym łączenia lokali w celu stworzenia optymalnego układu pomieszczeń, a dla najbardziej wymagających zaprojektowania inteligentnych systemów zarządzania lokalem .
Regularna cena sprzedaży wynosiła 704 076 zł.

Serdecznie zapraszam do oglądania.

Więcej ofert na stronie www.wgn-silesia.pl

Regulamin oraz zasady współpracy z naszym biurem dostępne na stronie wgn-silesia.pl w zakładce Regulamin.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Agent prowadzący: Rafał Gluza, Tel ...
Agent odpowiedzialny zawodowo: Mariusz Jachowski nr lic. 12698

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce.
Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo!
Zapraszamy do współpracy.
Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
WGN Nieruchomości
@